• Profesjonaliści

Proces rekrutacji

Aby wyłonić najlepszych Kandydatów do pracy w naszym Banku podzieliliśmy proces rekrutacji na kilka etapów. Każdy z nich przybliża nas do lepszego poznania Ciebie i Twoich oczekiwań co do przyszłego pracodawcy. Zależy nam na komfortowej atmosferze i partnerskiej relacji podczas całego procesu, dlatego pytaj i sprawdzaj jak się u nas pracuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

portrety8.jpg

1. Selekcja CV/ Rozmowa telefoniczna

Z nadesłanych dokumentów wybierzemy te, które spełniają kryteria określone w ofercie pracy. W następnym etapie zadzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać o powodach zainteresowania naszą ofertą oraz motywacji do zmiany pracy.

2. Spotkanie rekrutacyjne

Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne w siedzibie Banku, aby lepiej się poznać. Często prowadzimy również pierwszy etap rekrutacji online. Preferujesz spotkanie zdalne? Dla nas to żaden problem.

3. Potwierdzenie kompetencji

Jeśli znajdziesz się w ostatnim etapie rekrutacji, poprosimy Cię o potwierdzenie informacji zawartych w CV (w zakresie doświadczenia, wykształcenia oraz pozostałych kwalifikacji).

4. Decyzja o zatrudnieniu

Jeśli zostałaś/łeś wybrana/y złożymy Ci ofertę współpracy na piśmie. Po akceptacji naszej oferty umówimy się na podpisanie umowy. Pozostałym Kandydatom przekażemy odpowiednią informację zwrotną.