• Praktyki

Program praktyk dla Studentów w Deutsche Bank Polska S.A.

Wzbij się z nami na wyższe poziomy zdobywając wiedzę i doświadczenie zawodowe

Jesteś Studentem ostatnich lat studiów i chętnie przeznaczysz czas na rozwój i doskonalenie? Chcesz się sprawdzić i rozwijać w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku? Zapraszamy do nas na praktyki.

Kogo szukamy?
Studentów III-V roku polskiej uczelni.


Gdzie?
W ramach skrojonego na miarę Programu praktyk, masz szansę poznać specyfikę funkcjonowania Deutsche Bank Polska, kluczowych procesów naszego łańcucha wartości, a także odpowiednich procedur i zasad pracy w Banku (1-wszy miesiąc). Dla zainteresowanych i najlepszych osób możliwość kontynuacji praktyk w zakresie określonych zadań, odpowiednich do profilu uczestnika programu, w dedykowanej jednostce Banku (od 3 do 11 miesięcy).

Praktyki będą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Banku w wymiarze min. 20h tygodniowo.


Kiedy?
Prowadzimy nabór trzy razy w roku: w październiku, lutym i czerwcu. Czekamy na Twoje zgłoszenia do najbliższej edycji!

Po zakończeniu stażu otrzymasz zaświadczenie o odbyciu praktyk, referencje oraz dyplomy potwierdzające realizację konkretnych szkoleń. A jeśli Twoje osiągnięcia i rozwój zrobią na nas duże wrażenie to masz szansę na stałą pracę z nami.


Co zyskujesz?
Zdobędziesz wiedzę o funkcjonowaniu instytucji bankowej oraz kompetencje i doświadczenia zawodowe, które będą fundamentem dla dalszego rozwoju. Rozwiniesz także umiejętności komunikacji i budowania relacji w różnorodnych zespołach pod względem doświadczenia, wiedzy, wieku i płci. Podczas stażu możesz liczyć też na liczne szkolenia stacjonarne i online, merytoryczną wiedzę od przełożonych i współpracowników, a także na wspólne zajęcia integracyjne i mile spędzony czas. Otrzymasz także wynagrodzenie.

Program praktyk

Aplikuj Aplikuj
balony_pion.jpg

Proces rekrutacji

1. CV

Pierwszy etap polega na selekcji dokumentów oraz wybieraniu tych, które spełniają nasze oczekiwania. Dlatego tak ważne jest, aby CV które do nas prześlesz było czytelne i wprost odpowiadało na określone w ogłoszeniu oczekiwania.

2. Assessment Center

Zależy nam, aby sprawdzić Twoją wiedzę i zaangażowanie w praktyce. Stąd też poprosimy Cię o wzięcie udziału w zadaniach grupowych. Specjalna komisja wyłoni najlepszych Kandydatów.

3. Rozmowa rekrutacyjna

Zadbamy o dobrą atmosferę spotkania i Twój komfort podczas rozmowy. Odpowiemy na Twoje pytania, wyjaśnimy wątpliwości i zrobimy wszystko, byś poczuł/a się komfortowo w nowej roli, z nami i w naszej organizacji.

4. Decyzja

Wiemy, że trochę się denerwujesz, w końcu to Twoja pierwsza praca, ale niczym się nie przejmuj, zabierz ze sobą uśmiech i otwarty umysł, czekają na Ciebie serdeczni ludzie. Zapoznasz się z Zespołem, naszym miejscem pracy oraz uzyskasz wszelkie niezbędne informacje.