• Praktyki

Program praktyk dla Studentów w Deutsche Bank Polska S.A.

Wzbij się z nami na wyższe poziomy zdobywając wiedzę i doświadczenie zawodowe

Jesteś Studentem ostatnich lat studiów i chętnie przeznaczysz czas na rozwój i doskonalenie? Chcesz się sprawdzić i rozwijać w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku? Zapraszamy do nas na praktyki.

Kogo szukamy?
Studentów III-V roku polskiej uczelni.


Gdzie?
W ramach skrojonego na miarę Programu praktyk, masz szansę poznać specyfikę funkcjonowania Deutsche Bank Polska, kluczowych procesów naszego łańcucha wartości, a także odpowiednich procedur i zasad pracy w Banku (1-wszy miesiąc). Dla zainteresowanych i najlepszych osób możliwość kontynuacji praktyk w zakresie określonych zadań, odpowiednich do profilu uczestnika programu, w dedykowanej jednostce Banku (od 3 do 11 miesięcy).

Praktyki będą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Banku w wymiarze min. 20h tygodniowo.


Kiedy?
Prowadzimy nabór trzy razy w roku: w październiku, lutym i czerwcu. Czekamy na Twoje zgłoszenia do najbliższej edycji!

Po zakończeniu stażu otrzymasz zaświadczenie o odbyciu praktyk, referencje oraz dyplomy potwierdzające realizację konkretnych szkoleń. A jeśli Twoje osiągnięcia i rozwój zrobią na nas duże wrażenie to masz szansę na stałą pracę z nami.


Co zyskujesz?
Zdobędziesz wiedzę o funkcjonowaniu instytucji bankowej oraz kompetencje i doświadczenia zawodowe, które będą fundamentem dla dalszego rozwoju. Rozwiniesz także umiejętności komunikacji i budowania relacji w różnorodnych zespołach pod względem doświadczenia, wiedzy, wieku i płci. Podczas stażu możesz liczyć też na liczne szkolenia stacjonarne i online, merytoryczną wiedzę od przełożonych i współpracowników, a także na wspólne zajęcia integracyjne i mile spędzony czas. Otrzymasz także wynagrodzenie.

Program praktyk

Aplikuj Aplikuj

Proces rekrutacji

1. CV

Pierwszy etap polega na selekcji dokumentów oraz wybieraniu tych, które spełniają nasze oczekiwania. Dlatego tak ważne jest, aby CV które do nas prześlesz było czytelne i wprost odpowiadało na określone w ogłoszeniu oczekiwania.

2. Assessment Center

Zależy nam, aby sprawdzić Twoją wiedzę i zaangażowanie w praktyce. Stąd też poprosimy Cię o wzięcie udziału w zadaniach grupowych. Specjalna komisja wyłoni najlepszych Kandydatów.

3. Rozmowa rekrutacyjna

Zadbamy o dobrą atmosferę spotkania i Twój komfort podczas rozmowy. Odpowiemy na Twoje pytania, wyjaśnimy wątpliwości i zrobimy wszystko, byś poczuł/a się komfortowo w nowej roli, z nami i w naszej organizacji.

4. Decyzja

Wiemy, że trochę się denerwujesz, w końcu to Twoja pierwsza praca, ale niczym się nie przejmuj, zabierz ze sobą uśmiech i otwarty umysł, czekają na Ciebie serdeczni ludzie. Zapoznasz się z Zespołem, naszym miejscem pracy oraz uzyskasz wszelkie niezbędne informacje.