Дойче Банк в Україні

У 1993 році Deutsche Bank AG була однією з перших міжнародних банківських груп, що відкрили представництво у Києві, Україна.

З 2009 року АТ "Дойче Банк ДБУ" (Дойче Банк Україна) працює як корпоративний банк в Україні зі 100% іноземними інвестиціями та пропонує повний спектр корпоративних банківських послуг своїм клієнтам (українським компаніям та дочірнім компаніям іноземних компаній, що здійснюють діяльність в Україні).

З 29 травня 2017 року (рейтинг регулярно підтверджується), за українською національною рейтинговою шкалою для Дойче Банк Україна встановлено кредитний рейтинг на рівні uaAAA (цей рейтинг демонструє найвищий рівень кредитоспроможності Дойче Банк Україна). Більше інформації про рейтинг кредитів та відповідні звіти можна знайти на зовнішньому веб-сайті Кредитного агентства "Експертний рейтинг".

У листопаді 2020 року опитування EUROMONEY Cash Management 2020 визнало Дойче Банк Україна як провідний банк в Україні, що надає послуги з управління рахунками, категорія "Найкращий в сфері послуг".COVID-19: досьє Deutsche Bank

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила Covid-19 глобальною пандемією. Після початку пандемії COVID-19, група Deutsche Bank успішно подолала всі виклики та продовжує обслуговувати своїх клієнтів, підтримуючи продуктивність та захищаючи здоров'я та безпеку працівників. Повне та регулярно оновлюване досьє щодо COVID-19 доступне за цим посиланням.


Інформація для фізичних осіб (включаючи іноземних та українських студентів)

Будь ласка, зверніть увагу, що Дойче Банк Україна працює лише як корпоративний банк і не надає жодних послуг фізичним особам (включаючи українських та іноземних громадян та/або українських та іноземних фізичних осіб-підприємців), включаючи відкриття та/або ведення банківських рахунків або будь-які інші банківські та фінансові послуги.

Якщо ви іноземний студент, який бажає відкрити "заблокований" рахунок у Deutsche Bank у Німеччині (або будь-якій іншій юрисдикції), вам потрібно відвідати веб-сайт Deutsche Bank у відповідній юрисдикції, оскільки Дойче Банк Україна не надає такого типу послуги і не може надати Вам додаткову інформацію по цій темі.

Контактні дані:

АТ "Дойче Банк ДБУ"
Вул. Лаврська, 20
Київ, 01015
Україна

Електронна адреса (для загальних запитів)db.ukraine@db.com

Тел .: +380 44 461 1500
Факс: +380 44 461 1558

Робочі години:
Понеділок - п’ятниця - з 9:00 до 18:00
Субота та неділя - вихідні